RU EN

ЮРИДИЧЕСКИЙ АДРЕС
БМТП г. Бердянск, Горького 6
тел. / факс:  +38 (06153) 62583                              +38 (06153) 62286

Мы предлагаем:

Актуальная информация

В СМІ з’явилась інформація про те, що нібито ДП «Бердянський морський торгівельний порт» незаконно обмежений в праві власності на стратегічні об'єкти інфраструктури  тому за рішенням Харківського апеляційного господарського суду ТОВ «Агро-КЛАСС» повинен повернути державне майно вартістю 2,5 млн. грн.. ДП «БМТП».

Зазначена інформація е неправдивою тому як на теперішній час судовий процес триває а підприємством ТОВ «Агро-КЛАСС» термінал на площі 6 тис. кв/м побудовано власними силами як єдиний майновий комплекс який включає в себе під'їзні залізничні колії, резервуарний парк, насосні станції, зливна та наливна естокади.

Також, вважаємо за необхідне повідомити про те, що раніше причал №6 використовувався для відстою аварійних суден, залізничних шляхів і кранового господарства на даному причалі не існувало, за час оренди складських площах причалів N 6, 7 ТОВ «Агро-КЛАСС» було витрачено на поліпшення орендованого нерухомого майна 3738,6 тис. грн.

Наша компанія протягом 15 років своєї діяльності є бюджетоутворюючим підприємством.

Так за останні 7 років підприємство сплатило в бюджет всіх рівнів налогів та зборів на загальну суму 38126,8 тис.грн., за оренду Держмайна 3484,7 тис. грн.., сплачено ДП «БМТП» 37661,3 тис.грн., сплачено  ДП БФ АМПУ 2867,5 тис.грн.

Виходячи із вищенаведеного, є сумнівним ствердження про вигоду держави від повернення майна вартістю 2,5 млн.грн ДП БМТП.

Крім того, протягом останніх 10 років ми входимо в десятку кращих підприємств нашої сфери КВЕД 52.24 (Транспортне оброблення вантажів), за наступними показниками: показник чистого прибутку, показник основних засобів підприємства, показник продуктивності послуг, коефіцієнт загальної ліквідності, коефіцієнт рентабельності підприємства, показник фондів оплати праці, показник соціальних відрахувань.

 

 
Часы
Сегодня %d %M %y г. %h:%m
Информер погоды
Курс валют